Pro veřejnost

Nabídka pro veřejnost

Děti do 14 let mají tréninky ve čtvrtek 17:00- 19:00. Nábory probíhají pouze v září podle aktuální situace v oddíle, bližší informace budou zveřejněny v Aktualitách, případně nám můžete napsat na dorost@lukostrelbabrno.cz. Dorost a žáci jsou směřováni k divizi olympijský luk.

Náborové tréninky pro dospělé: 4- týdenní kurz

Kurz probíhá po dobu 4 týdnů a je určen pro všechny, kdo mají zájem se lukostřelbě věnovat intenzivněji a dlouhodobě, je to první krok pro vstup do oddílu. Po absolvování kurzu budete rozděleni dle zvolené divize na příslušné tréninky a budete směřováni k soutěžní úrovni.

Během kurzu získáte informace o bezpečnosti na střelnici a o základní technice střelby z luku (postoj, míření po šípu atd.). Účast na prvním tréninku je podmínkou kurzu, u dalších lekcí lze domluvit náhradu některý následující čtvrtek, avšak pouze maximálně na jednu lekci a do začátku nového kurzu. Maximální počet účastníků kurzu je 12.  Na lekci potřebujete sportovní obepnuté oblečení (rifle nejsou sportovní oblečení!) a uzavřenou obuv, zapůjčení veškerého lukostřeleckého vybavení je v ceně. Kurzy jsou pouze ve vybravých měsících.

Místo
hala ve Slatině, Vlárská 22 (říjen- březen)
střelnice na Mysliveckém stadionu (duben- září)
Čas
úterý 17:00-19:00
Měsíc
leden, březen, květen, červen, září, listopad
Začátek
zpravidla první týden v měsíci, výjimky jsou uvedeny v aktualitách na úvodní straně
Cena
900 Kč za celý kurz na osobu i se zapůjčením vybavení
Zápis do kurzu
od 15. dne předcházejícího měsíce mailem na kurzy@lukostrelbabrno.cz

 

Zážitková lekce

Pro všechny, kdo mají zájem pouze o vyzkoušení jsme na prázdniny připravili jednorázovou lekci, kde pod odborným vedením budete mít možnost si vystřelit. Úvodem lekce dostanete informace o bezpečnosti, základech střílení po šípu a pak budete již jen střílet.

Maximální počet účastníků kurzu je 8.  I v tomto případě potřebujete sportovní obepnuté oblečení, což rifle nesplňují, a uzavřenou obuv.

Místo
střelnice na Mysliveckém stadionu
Čas
čtvrtek 17:00-19:00
Termín
11 7. 2019, 25. 7. 2019, 8.8.2019 a 22.8.2018
Cena
400 Kč na osobu i se zapůjčením vybavení
Zápis
na všechny termíny se přihlašuje vždy týden předem tj. od 4.7., 18.7., 1.8. a 15.8, nahlásit se můžete mailem na kurzy@lukostrelbabrno.cz

Firemní akce

V rámci teambuildingu a firemních rekreačních programů můžeme pro Vás a Vaše kolegy zajistit střelbu z luků. Pro sjednání ceny, termínu a místa konání nás kontaktujte na kontakt@lukostrelbabrno.cz.

Dárkové poukazy

  • Dárkové poukazy v tuto chvíli bohužel nejsou k dispozici.
  • Držitelé dárkových poukazů se mohou hlásit na kurzy i mimo vypsamé termíny, ale musí tuto skutečnost uvést ve svém mailu i s číslem poukazu.

Zarezervujte si lekci

V případě zájmu o některou lekci nám napište na adresu kurzy@lukostrelbabrno.cz. Není-li Vám něco jasné, nebojte se zeptat.