Pro veřejnost

Nabídka pro veřejnost

Nábor a tréninky dětí:

Nábory pro děti do 15 let probíhají pouze v září podle aktuální situace v oddíle, bližší informace budou zveřejněny v Aktualitách, případně nám můžete napsat na dorost@lukostrelbabrno.cz. Dorost a žáci jsou směřováni k divizi olympijský luk.

Informace k náboru v sezóně 2020/21 naleznete zde.

Náborové tréninky pro dospělé: Čtyřtýdenní kurz

Kurz probíhá po dobu 4 týdnů a je určen pro všechny, kdo mají zájem se lukostřelbě věnovat intenzivněji a dlouhodobě; je to první krok pro vstup do oddílu. Po absolvování kurzu budete rozděleni dle zvolené divize na příslušné tréninky a budete směřováni k soutěžní úrovni.

Během kurzu získáte informace o bezpečnosti na střelnici a o základní technice střelby z luku (postoj, míření po šípu atd.). Účast na prvním tréninku je nutná, jednu z následujících lekcí je ale možné si nahradit první úterý po ukončení kurzu. Maximální počet účastníků kurzu je 12.  Na lekci potřebujete vhodné sportovní oblečení (rifle nejsou sportovní oblečení!) a uzavřenou obuv, zapůjčení veškerého lukostřeleckého vybavení je v ceně. Kurzy jsou pouze ve vybraných měsících.

Místo
hala ve Slatině, Vlárská 22 (říjen- březen)
střelnice na Mysliveckém stadionu (duben- září)
Termín:
konkrétní termíny zveřejňujeme na stránkách v sekci Aktuality. Momentálně spouštíme začátečnické kurzy pouze dvakrát ročně – v únoru/březnu a v říjnu.
(Pozor! V roce 2022 proběhnou začátečnická kurzy už pouze v říjnu!)
Čas
úterý 18:00-20:00
Začátek
zpravidla první týden v měsíci, výjimky jsou uvedeny v aktualitách na úvodní straně
Cena
1.500,- Kč za celý kurz na osobu i se zapůjčením vybavení
Zápis do kurzu
zpravidla 15. dne předcházejícího měsíce mailem na kurzy@lukostrelbabrno.cz.

 

Zážitková lekce

Pro všechny, kdo si chtějí lukostřelbu pouze nezávazně vyzkoušet, jsme na prázdniny připravili několik jednorázových dvouhodinových lekcí, kde budete mít možnost si pod odborným vedením vystřelit. Úvodem lekce dostanete informace o bezpečnosti, základech míření a pak budete již jen střílet. I u jednorázové lekce potřebujete vhodné sportovní oblečení a uzavřenou obuv.

Pozor! Nejedná se o individuální lekci. Účastníci se seznámí pouze s nezbytnými základy techniky nutnými pro bezpečnou střelbu.

Zážitkové lekce se konají pouze při dostatečném zájmu. Lekce proběhne pouze v případě, že se přihlásí minimálně čtyři účastníci.

Místo
střelnice na Mysliveckém stadionu
Čas
úterý 17:00-19:00
Termíny 2022
19. července, 26. července, 2. srpna, 9. srpna
Cena
600 Kč na osobu i se zapůjčením vybavení
Zápis
Na všechny termíny se přihlašuje vždy týden předem, nahlásit se můžete mailem na kurzy@lukostrelbabrno.cz.

Firemní akce

V rámci teambuildingu a firemních rekreačních programů můžeme pro Vás a Vaše kolegy zajistit střelbu z luků. Pro sjednání ceny, termínu a místa konání nás kontaktujte na kontakt@lukostrelbabrno.cz.

Dárkové poukazy

  • Dárkové poukazy v tuto chvíli bohužel nejsou k dispozici.
  • Držitelé starších dárkových poukazů se mohou hlásit na kurzy i mimo vypsané termíny, ale musí tuto skutečnost uvést ve svém mailu i s číslem poukazu.

Zarezervujte si lekci

V případě zájmu o některou lekci nám napište na adresu kurzy@lukostrelbabrno.cz. Není-li Vám něco jasné, nebojte se zeptat.