Terénní okruh

Vítejte na stálém okruhu terénní lukostřelby v Brně

!POZOR!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vzhledem k nejasnostem ohledně plánované těžby dřeva v areálu Mysliveckého stadionu není v současné době terénní okruh postavený. Pokud se situace změní, toto oznámení odstraníme. Jestliže jej zde stále vidíte, nemá smysl, abyste se pokoušeli návštěvu okruhu domlouvat. 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Terénní okruh se  nachází v areálu Střelnice Soběšice, kde můžeme mít terče i s metami v přírodě k dispozici od jara do podzimu trvale. Okruh byl vytvořen pro pravidelné tréninky terénní lukostřelby, lze jej však navštívit i jednorázově. Od roku 2013 se na našem okruhu pořádají oficiální závody v terénní lukostřelbě, které si i díky atraktivitě našeho terénu získávají stále větší a větší oblibu. Okruh byl také velmi úspěšně vyzkoušen pro pořádání 3D lukostřeleckých závodů.

Terénní okruh je k dispozici jak zkušeným lukostřelcům – členům některého z oddílů, tak i těm, kdo dosud střílí jen doma na zahradě. Jedinou podmínkou je základní úroveň střeleckých schopností, aby byl čas strávený na okruhu vyplněn lukostřelbou, a ne hledáním šípů a strachem o zdraví nebo život ostatních přítomných.

Pokud k nám přijedete autem, pohodlně zaparkujete na velkém parkovišti před vjezdem do areálu, parkoviště uvnitř je vyhrazeno jen pro členy střeleckého svazu a oddílů.

 

POZOR! Před první návštěvou je třeba si domluvit termín! Pokud dorazíte na střelnici bez předchozí domluvy, pravděpodobně tam nenarazíte na trenéra, který by s vámi mohl první návštěvu absolvovat. (A pokud ano, bude mít tou dobou jinou práci.) Pro domluvení první návštěvy nás kontaktujte na adrese terenni@lukostrelbabrno.cz.