Začátečnický kurz – únor/březen 2024

Lukostřelba Brno uspořádá na přelomu února a března čtyřtýdenní začátečnický kurz lukostřelby pro dospělé. Absolvování kurzu je jednou z podmínek, kterou musíte splnit, pokud byste se chtěli stát naším členem. Hlásit se může každý zájemce, kterému už bylo 15 let.

Kapacita kurzu je 14 účastníků. Při dostatečném počtu zájemců však otevřeme ještě alternativní termín pro druhou skupinu, v níž může být dalších 14 lukostřelců.

V případě otevření jediné skupiny proběhnou lekce ve dnech 27. února, 5. března, 12. března a 19. března (tedy pokaždé v úterý), a to vždy od 18:00 do 20:00. Náhradní termín pro účastníky, kteří zameškali některou z lekcí, bude ve stejný čas v úterý 26. března.

Pokud bychom naplnili skupiny dvě, otevřeme kromě úterních termínů lekce také v pondělí – konkrétně 26. února, 4. března, 11. března a 18. března, a to opět od 18:00 do 20:00.

Cena kurzu je 1.600,- Kč za osobu. Zaplatíte v hotovosti na první lekci.

Přihlášky přijímáme pouze elektronicky, a to na adrese kurzy@lukostrelbabrno.cz. Přihlášky přijímáme OD pondělí 12. února. V případě, že počet zájemců přesáhne kapacitu kurzu, budou účastníci vybráni na základě pořadí, ve kterém jejich přihlášky obdržíme. POZOR!!! Přihlášky zaslané před spuštěním registrace budou zařazeny na konec pořadníku v okamžiku, kdy se administrátor kurzu pustí do jejich zpracování. (Na rozdíl od předchozích let na tuto skutečnost nebudeme nedočkavé zájemce zvlášť upozorňovat!)

Do přihlášky uveďte své celé jméno, věk a preferovaný termín (pondělí/úterý) pro případ, že by se otevřely obě skupiny. (Jestliže pro vás úterní termín v případě otevření jediné skupiny nepřichází v úvahu, napište to také. Jinak budeme automaticky předpokládat, že je pro vás úterý přijatelné, i pokud preferujete pondělí.) Pokud posíláte přihlášku za více osob, doplňte současně emailové kontakty na všechny budoucí účastníky kurzu.

Podrobnější organizační informace pošleme všem přihlášeným v okamžiku, kdy bude jasné, kolik skupin otevřeme. Informace obecnějšího rázu naleznete zde.